| PleseaJ a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute cu un program pentru a face filme cu tot cu subtitrare.
Am incercat sa urmez pasi din cateva tutoriale pe internet dar mai nimic din ce am gasit nu este compatibil cu versiunea mea de (windows 7, 64 bit).

Răspuns Câştigător
| lilme89 a răspuns:

Adica sa pui subtitrarea in film direct? Poti face asta cu Gom Encoder (subtitrarea trebuie sa fie in acelasi folder cu filmul obligatoriu extensia.srt, si sa denumesti subtitrarea ca filmul).

1 răspuns:
| PleseaJ explică:

Mersi happy Am rezolvat...Multumesc Foarte Mult:*