| P1etonu a întrebat:

Salut, prieteni! Am ramas in pana de idei in legatura cu jocurile pe care sa mi le mai iau si cred ca ma puteti ajuta. Imi plac shooter-ele dar sa aiba ceva si din hitman, adica partea stealth. Pe langa shootere imi mai plac si jocurile care contin arme medievale, etc. Recent am termintat far cry 3; 4, metro, skyrim a 1000 -a oara si acum stau in fata pc-ului fara nici o idee

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Warframe; archeage(il iubesc); defiance; wot; splinter cell; deus ex human revolution (apare si continuare si e omg xD); mass effect; alien isolation; crysis 1, 2, 3; tomb rider