| florinmadalin a întrebat:

Salut prieteni! Ce jocuri credeti ca merg pe un pc cu procesor AMD Athlon 64 X2 3800+ placa video geforce 8400gs (512mb) si 1, 5 gb ram happy tongue?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pai Gta san andreas / 4, call of duty 1, 2, 3, 4, far cry 2, nfs hot pursuit, Saints Row the third, Star wars force unleashed 2.

3 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Foloseste aplicatia "Can you run it" pentru a determina daca poti juca anumite jocuri: http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| florinmadalin explică (pentru RaduHD):

Daca imi dai si cel mai nou mod samp iti dau o funda mareee tongue

| MalyySZY a răspuns:

Incearca Transformice! E sigur ca nu se fura conturi laughing