| Popintinio a întrebat:

Salut prieteni spuneti-mi si mie niste jocuri cu masini/motoare ceva acolo gen street legal racing, adica sa poti repara masini sau motoare sa le poti construii tu si sa poti sa faci curse cu ele pot fii si multiplayer! configuratie pc: procesor amd athlon 1.01 ghz single core, 512mb ram, windows xp sp3 si placa video nVIDIA geforce fx 5200

2 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

Need for speed

| Popintinio explică:

Pe bune need for speed? tu ai vazut macar ce e street legal racing? acolo iti construiesti tu masina