| Jmecherosu14 a întrebat:

Salut prieteni! Vreau sa stiu ce jocuri miar merge pe un pc cu specificatiile:
Ram: 1gb
Procesor:Intel core de 3.0
Placa video:Intel de 128mb
Hard:250
Windows xp 32biti!
Ce jocuri miar merge bine din seria gta,call of duty, medal of honor, si multe!

2 răspunsuri:
| Denis_Denis_1998 a răspuns:

100% de procente că astea îți merg doar să-mi dai funda GTA 4, GTA san Andreas, Call of Duty 1 si 2, Far Cry 1, 2 cred că și 3 Need for Speed Most Wanded, CS 1.6, Minecraft, Mafia 1, 2nu prea cred, Unturned e un joc foarte tare ți-l recomand și cam atîta știu Funda pls

| Xenoz a răspuns:

Cred ca tiar merge Call Of Duty 2, Medal Of Honor Airborne, Far Cry...