| GhihelNemorile a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste jocuri survival mai slabute care au mai putin de 1 GB RAM. Daca nu stiti atunci spuneti-mi jocuri care nu te plictisesti, dar mai putin de 1 GB RAM ca am un calculator slab. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| andreasnemes a răspuns:

Salut minecraft(daca ai imaginatie nu mai lesi pc), call of duty 1, 2, battfield ca shootere, f.e.ar,call of chultu(shootere horror), metin2, 4 story(daca iti plac mmorpg).

| GhihelNemorile explică (pentru andreasnemes):

Multumesc mi-au mers jocurile! uite Funda!winking

2 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Pai jocuri survival care ar putea sa iti ruleze ar fi Minecraft, Dead Island Epidemic, Unturned, Dark Souls...si cam atat numai stiu thinking
Poti incerca Crysis ca shooter.e un joc destul de bun.