| Darius_Farkas_1993 a întrebat:

Salut puteti spune care e mai bun ps4PRO sau ps4 slim sau xbox one s?

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

PS4 Pro este mai bun ca componente, dar este si mai scump. Recomand sa astepti dupa Xbox Scorpio si sa il iei pe acela, pentru ca daca planuiesti sa te joci Skyrim/Fallout4 pe PS4/Pro o sa ai unele probleme cu ceea ce tine de moduri.

1 răspuns:
| Kreefy a răspuns:

PS4 Slim
Dar nu prea mai merita PS4, trebuie sa platesti acel abonament lunar sau anual pentru a juca online. si e destul de scump.