| SmoKilla a întrebat:

Salut,recent am achizitionat un mouse nou si am o problema, in CS:GO cand vreau sa fac un 360 rapid mouse-ul pur si simplu ramane pe loc.In meniu daca trag de mouse foarte repede in orica directie merge perfect, doar in joc se intampla asa, ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Dezactiveaza mouse acceleration

| SmoKilla explică (pentru AlexDFY):

E dezactivat, nu e problema ca merge prea repede, problema este ca se misca ca si cum ai avea spasme musculare cand il misti repede

| AlexDFY a răspuns (pentru SmoKilla):

Ce mouse ai?

| SmoKilla explică (pentru AlexDFY):

Marvo M205

| SmoKilla explică (pentru AlexDFY):

Stii cumva ce are?

| AlexDFY a răspuns (pentru SmoKilla):

E un mouse ieftin, defect nu as spune ca e, incearca sa bagi un cfg pentru mouse, incearca mouse uri de la prieteni, incearca mouse ul tau la prieteni.