| andreiandronic a întrebat:

Recent am facut un server de Minecraft prin BukkiT si nu stiu nici un pluguin pentru versiunea 1.7.2! As vrea un pluguin care sa imi adauge materiale sau sa pot sa fac generatoare, etc! As mai vrea un pluguin pentru copaci! Voi da funda! Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Mariusica_Marius_1995 a răspuns:

Materiale nu stiu cum. Dar sa tai copaci dintr-un patratel stiu. Intri pe www.bukkit.org dai la plugins si cauti forest si iti arata un plugin de taiat copacii din prima il iei il bagi in server la plugin si deschizi/dai restart la server si dupa merge;) bafta

2 răspunsuri:
| andreiandronic explică:

Adica sa adaug materiale si sa tai copacul dintr-up patratel! Materiale de genul cristale, rubine etc!

| Mariusica_Marius_1995 a răspuns:

Sa adaugi materiale? shop? sau la ce te referi? pentru copaci? sa adaugi copaci sau cand le dai o taietura sa cada tot copacul? Fii putin mai explicit si am sa iti dau eu raspunsul happy