| Mitza_Mihai_1990_8xn6 a întrebat:

Recent am inceput sa joc Metin2 (RO) si am intampinat o problema care consta in: Deschid Metinul,apas pe " Joaca", ma loghez, selectez caracterul si ma conectez.Cand se incarca complet ma da iar la login fiind incapabil de a mai schimba canalul, serverul dar ma pot conecta insa dupa ce intru pentru a selecta sa caracterul este imposibil sa intru in joc astfel fiind nevoit sa restartez clientul. Problema persista dar, intr-un final reusesc sa ma conectez. Si intrebarea mea ar fi : Stie cineva cum sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil pc-ul nu îți permite să joci Metin...deși metinu e un joc mic ar trebui să fie scoasă din calcul varianta asta.Țin să cred că ar fi bine să reinstalezi windows-ul probabil ai luat vreun virus ceva...
Sau descarcă jocul din nou.