| DareToZlatan a întrebat:

Salut,recent mi-am cumpărat un xbox 360 l-am conectat la tv cu un cablu HDMI dar tot se vede prost (FIFA 16 se vede parcă e fifa 09) știe cineva ce pot să fac?

3 răspunsuri:
| SpeedPrimer a răspuns:

Poate ai un televizor mai vechi, iti recomand unu tv plasma daca nu ai sau uita-te prin video settings de la tv si vezi ce poti s-a faci, daca nu inseamna ca ai nrvoie de unu mai nou ( nu iti recomnd samsunguri decat peste 3000 lei ca restul nu se vede bine de la apropiere ).
Ma poti adauga pe xbox la gametagul FireStormZK sau daca nu sti cum s-a adaugi pe cineva zi gametagul tau si te adaug eu ( am microfon si putem juca impreuna ), sau ma poti adauga pe skype la id-ul andrei.comanescu03

| Puscuta_David_1985 a răspuns:

Incearcă din setările video dacă nu mere iți trebuie un alt tv care face fața la joc.Fiindcă tv-urile spre deosebire de pc-uri se setează automat ca sa poată rula jocul asta dacă tv-ul e mai vechi cam -2010

| Lupuk a răspuns:

Trebuie sa te uiti prin setari eu nu stiu exact dar uitate pe youtube