| SkyLeKhoas1998 a întrebat:

Recomandati-mi si mie va rog frumos niste jocuri pentru urmatoarea configuratie:
Procesor Celeron 450 2.2
Ram : 1Gb
Placa video 8400GS 1Gb
Multumesc! Nu conteaza genul.dar sa fie cat de cat frumoase(Fara genuri de metin )
Funda! Daca se poate si un link multumesc!

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Hot pursuit 2010(cel mai bun nfs dupa most wanted)
Godfather 1, 2 (primul a fost frumos si stiu asta pentru ca l-am jucat si eu, dar nu am auzit lucruri prea bune cu al doilea)
Driver san francisco(un joc cu masini cu o idee originala si o diversitate mare de vehicule)
Inversion(si jocul asta mi s-a parut destul de original)
Limbo(pe cat de simplu pe atat de genial)
Super Meat boy(daca vrei sa te enervezi joaca-l)
Rayman Legends si origin(super funny si merg si in 2 de pe aceeasi tastatura)
Ninja Blade(super efecte mai ceva ca in fimele americane. Cam greu pe alocuri)
Shank
Bioshock 1 si cred ca iti merge si 2(poveste)
Brothers - A Tale of Two Sons(poveste si merge sa-l joci doar in 2)
Gears of war
Castlevania - Lords of Shadow 2(si asta s-ar putea sa iti mearga desi e din 2014 - jocul este superoptimizat la un minim e imposibil sa nu-ti mearga. E misto ca e despre dracula al nostru.)
Hotline Miami(desi nu are o grafica deloc satisfacatoare poate nici pentru anii 90 jocul este super si putin cam greu)

Ai cam putin rami, placa video este in stare sa ruleze toate jocurile astea pe care ti le-am spus macar la minim.Ar fi bine daca ti-ai mai lua cel putin inca 1 gb de ram. Sper ca te-am ajutat.