| boss97 a întrebat:

Salut.Referitor la metin2, sunt niste gardieni asezati unu langa altul 4 in stanga 4 in deapta,invatatori, dau pe ei si nu imi apare nimic.De ce?

1 răspuns:
| Droghi a răspuns:

Aia sunt doar ca sa iti iei magiile la lvl 5, daca nu ti le-ai luat o sa iti apara semn sa te duci la ei depinde de caracter de exemplu la warrior ai Invatator de lupta corp si invatator de lupta mental, la ninja Invatator lupta aproape si Invatator lupta departe etc., daca te referi ca ai lvl 5 si vrei sa iti iei magiile dar nu-ti apare nimic cand dai pe ei, dai log-out si intra iar. Pe serverele private ala acei invatatori ar trebui sa ai carti, citit concentrat si pergamentul exorcizarii, piatra spiritului s.a.