| Bogdan312 a întrebat:

Sa trec direct la subiect când intru in Minecraft intru in singleplaier apoi in lumea creata de mine 1.8.1 ma pe survival apoi intru pe creativ dupa ce dau inapoi pe survival nu mai pot sparge nici un bloc indiferent ce am in mana. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| bahrinalex a răspuns:

./gamemode 2 este comanda pentru adventure mode; /gamemode 0 este comanda pentru survival mode

3 răspunsuri:
| bahrinalex a răspuns:

Poate ca erai pe adventure mode.

| Bogdan312 explică (pentru bahrinalex):

Nu eram pe survival si cand am dat gamemode 1 apoi gamemode 2 nu mai mergea sa sparg nici un bloc orcare ar fi el

| Bogdan312 explică (pentru bahrinalex):

Mersi

| bahrinalex a răspuns (pentru Bogdan312):

./gamemode 2 este comanda pentru adventure mode; /gamemode 0 este comanda pentru survival mode