| GhitaCiobanuNoHate2016 a întrebat:

Salut, spuneți-mi cam ce jocuri ar putea rula următorul PC (nu neapărat pe high) măcar un medium acolo.
Gen jocurile astea mai noi apărute, în câte fps-uri ar putea rula?
Ex. Gta V, CS:GO (Știu că csgo-ul e vechi, dar îl joc și vreau să-mi fac o idee), etc.

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2130834/

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheKingBacca a răspuns:

CS GO pe maxim 60 fps pe ULTRA LOW! Procesorul e bunicel pentru configuratia aceea, 8 gb nu cred ca ai nevoie, eventual sa schimbi hard-ul la 1 tb.