| anonim_4396 a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie jocuri care sa ruleze pe urmatoarele cerinte :
- procesor - celeron dual core e3200 2.40 ghz
- ram - 2gb
- placa video Intel gma x4500

3 răspunsuri:
| spyyns a răspuns:

Nu stiu prea multe jocuri...Da te ajut intr-un fel.
http://systemrequirementslab.com/cyri(Trebuie sa ai Java) iti cauti uh in joc care iti place il cauti acolo si dai "Can You RUN It" dupa dai Automatic Detection si astepti minim 20 sec si maxim 1 minute ...Si iti compara componetele tale cu cerintele jocului si iti da verdictul. Hai ca ai inteles.

| masterulyo a răspuns:

Sallut pe sistemu tau ar trebui sa mearga ca am avut unu la fel si rulam jocuri foarte mari da ca sa fi sigur ca te apuci de un joc pana la capat uitate la cerintele jocului