| BodoGenn a întrebat:

Salut,spuneti-mi si mie oare de ce este important cand instalam un joc...sau nu musai, sa dam executare ca administrator?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Pentru ca acel joc (aplicatie) contine anumite fisiere care pentru o functionare corecta are nevoie de a accesa sistemul de operare (Windows). Pentru ca acel joc sau aplicatie (gen patch, crack.) contine anumite fisiere sau prin executarea lor pot pot modifica anumite fisiere ale Windows-ului.

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Doar administratorul are voie sa instaleze programe de orice fel pe pc