| CuTup3u a întrebat:

Spuneti-mi si mie un sv metin2 in care sa nu fie modati deloc, sa fie deschis acum recent, sa aiba foarte multi jucatori, sa nu se inchida prea curand. Gm sa fie seriosi si sa se ocupe de metin, fara lag, de preferat fara 6/7.

Sau un alt joc asemanator cu grafica la fel, Eu jucam pe metin2nb, era un sv bun, multi jucatori dar dintr-o data e inchis de 3 zile...

Multumesc!

P.S: Nu spune-ti sv private care le detine-ti voi si sa nu corespunda coditiilor mele!

1 răspuns:
| kuroshitsuji a răspuns:

Metin2Aztec e fara 6/7, fara modate, GM seriosi, nivel maxim 120, ratele sunt de 200. Iti dau si link: www.metin2aztec.ro