| Alex01XD a întrebat:

Stie cineva 1 joc pvp fain in care sa conteze doar skillul?
Daca se poate sa fie mai mult 1vs1, adica nu un joc de echipa cum e league of legends. Mersi

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Incearca Brawlhala, e gratis pe steam si e un joculet extrem de fain (sau cel putin pe mine m-a prins). Exista sistemul de level up dar nu prea influenteaza gameplay-ul. Daca joci destul de mult poti cu un caracter de lv1 sa bati pe oricine. Deci conteaza doar skillul. Are si 1vs1 dar e mai fain modul cu 4 jucatori si fiecare poate sa atace pe fiecare.

| sevraj155 a răspuns:

Buna! Am inceput o noua serie de gaming daca iti plac jocurile ma poti sustine aici : https://www.youtube.com/watch?v=YOPMtSOgQng o zi buna in continuare si scuze daca v-am deranjat!