| Lukian a întrebat:

Stie cineva coduri bonus la Farmerama?

11 răspunsuri:
| Confucius a răspuns:

Vitezomanul ca sati mearga intra la news si acolo unde arata mai in stanga **** patru stele dai click pe el si scrie codul (schule, mashable, saubreeding).ok.hai pa.

| AnonymousM a răspuns:

Breeding - 15 parfumwinking

| Lukian explică:

Ms mult! Functioneaza! Alte coduri mai aveti? Sau macar ziceti-mi unde sa caut! Ms...

| TudorX7 a răspuns:

Codurile sunt : pretzel si awards

| Vitezomanul a răspuns:

Mie nu-mi merge codul de parfum... unde l-ati scris cum l-ati scris care e secretul daca puteti imi spuneti fiecare pas?

| Vitezomanul a răspuns:

Buna mie nu mi-a mers codul lui mishu, spuneti-mi, unde trebuie sal scriu, cum sal scriu daca puteti spuneti-mi fiecare pas ca nu stiu cum merge la voi

| Vitezomanul a răspuns:

Mie nu-mi merge nici un cod, cum faceti voi si va merge?

| mickutsu a răspuns:

Pentru hack farmerama intrati aici.merge 100%
http://s2.battleknight.ro/index.php?loc=hire&ref=Mzc4OTYz

| csillasz69 a răspuns:

Schule

| csillasz69 a răspuns:

Mashable

| CristiSilviu a răspuns:

Stiu aia cu News aiai cu 4 stele dar nu merg codurile cum fac sa merg?