| vlad_8337 a întrebat:

Salut stie cineva coduri pe mt2hammer su mt2fun va ro frumos si mai e ceva cum pot descarca cs1.8 sau cs1.5 spuneti-mi va rog dau fundita+vot

2 răspunsuri:
| Adryan1302 a răspuns:

NU exista coduri pentru metin.Sunt doar hackuri de speed si dela care semana cand dai mantii.Si nu incerca sa downloadezi asa ceva pentru ca poti lua virusi.Mie asta mi s-a intamplat. Daca vrei sa fi mai bun pe hammer doneaza si GM iti da mod

| Sebbii a răspuns:

Pe hammer poti sa-ti iei swichbot hack de bonusat itm si iti faci angro la iteme cu ce bns vrei tu.