| eeuualexxale a întrebat:

Stie cineva cum descarc gta san andreas sau vice city gratis pe tableta android 4 4 2?

2 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Descarci apk-ul de pe internet. Recomand Aptoide. Dupa ce se descarca, il instalezi (trebuie sa ai surse necunoscute activat)

| Claudiu_Deleanu_2000 a răspuns:

Salut.deci,intri pe un browser oarecare..adica google.si scrii pe google aptoide! dai click pe primul link, si o sa trebuiasca sa instalezi acea aplicatie..adica aptoide. dupa ce instalezi aplicatia, intri pe ea, si cauti gta san andreas.o sa dureze vreo 20 de minute pana se descarca.in baza de conexiune. sper ca te am ajutat.