| BogdanRadulescu a întrebat:

Salut.stie cineva de ce nu functioneaza formula 1 2023 pe xbox one?
Am incercat 2 jocuri f1 si imi zice ca este discul rupt sau murdar

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De ce nu merg? ai spus singur, discurile sunt zgariate si/sau lentila consolei necesita curatare
discurile se pot inspecta fizual in lumina puternica daca au zgarieturi adanci etc

| lpavel a răspuns:

Pai daca asa zice asa si este! Vezi pe ce platforma ai cumparat jocul (Steam, EA, etc) apoi iti faci cont pe acea platforma si descarci jocul de acolo, bagi serialul de licenta cand iti cere, il instalezi si te joci acolo online!