| Cristian20022222222222222 a întrebat:

Stie cineva niste jocuri gen RUST dar gratis. Adica niste jocuri survival unde poti sa strangi iteme, sa faci o baza si sa te lupti cu alti playeri. Funddaa

1 răspuns:
| Copila2016 a răspuns:

Bun, eu doar îți propun ce este mai jos, citește mai departe că ți-am recomandat și niște jocuri pe acolo care sunt cum ai zis tu mai sus.

Dacă îți dorești jocuri gratis, LEGAL și fără viruși, ar trebui să muncești, dar nu cum crezi tu de greu, câteva zile este suficient, poate chiar și o zi...

Trebuie doar să te joci și să îndeplinești diferite misiuni, să vezi reclame, sau să scrii postări ca să primești puncte pe care le poți schimba în coduri de instalare oficiale pentru diferite jocuri, dar și în coduri Steam, Paysafecard, etc.

Cele pe care ți-le recomand să le joci pentru ce ai specificat tu mai sus sunt: Unturned,, Roblox, Minecraft, Atelier801 Fortress, și cele cu grafică mai mare: Primitive Survival, Survisland, le poți găsi pe Steam și unele din ele costă bani dar, dacă vei folosi metoda mea le vei lua pe gratis... Rezultatele vor fi avantajoase pentru tine!

Aceasta este o dovadă că și eu am primit: https://i.imgur.com/KlfKahO.png
( dacă te uiți în colțul din dreapta, jos; vei vedea că una este cu ceas, adică o voi primi, iar cealaltă este primită dar nu puteam să arăt poza la ea fiindcă arăta codul acela. )

Poți intra și îți vei primi jocuri Free în câteva zile. Poftim, dacă intri, îți dau un cod pe care probabil tu îl vei folosi pentru a debloca jocuri după noroc. G4-JULY-CH3S7 expiră pe 08/01/2018 și trebuie să strângi 200 puncte pentru deblocare, nu îți va lua din puncte dar așa este la început ca să prevină conturile multiple. Deci, grăbește-te dacă vrei acel cod care îți va da un joc random.
https://bit.ly/2Jnx3bP

Sper că te-am ajutat happy