| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un program pentru tvtuner, am un tvtuner extern si nu imi place cum se vede, este color dar nu are calitate clara. Daca stiti un program va rog spuneti-mi, am vazu la cineva dar...nu imi mai amintesc cum ii spunea, semana cu bsplayer la interfata

1 răspuns:
| TheBlueWolf a răspuns:

Te anunt bucuros ca tocmai ai facut un pleonasm...calitate clara este un pleonasm de tip sant.Hai sa iti explic de ce ca poate ramai cu ceva mai tvtuner.Calitate este un adjectiv.Adjectivul este partea de vorbire flexibila ce arata o insusire, CALITATE! Sa spui calitate proasta sau calitate buna este echivalentul exprimarii:''Uratul ala e hidos''. Grea romanawinking