| Maree1 a întrebat:

stie cineva vreun program sau cum fac sa adaug mai multe unitati virtuale in daemon tools mai multe de 4 nu ma lasa si numai pot sa instalez jocurile ca am nev ca imaginea sa fie montata...! de preferat ar fi sa imi spuneti cum sa adaug in daemon toools mai multe unitati virtuale. dau FUNDA! 1

5 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

-_- asta este o intrebare stupida.Ai incercat dai clic stanga si apoi "Eject" pe drive.

| Maree1 explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Daca am imagini montate pe toate unitatile virtuale cum sa sterg din ele ma? am zis clar cum mai adaug straight face

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Maree1):

Poti demonta imaginea.Nu e asa greu.

| Maree1 explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Daca demontez imaginea numai merge jocullaughing) citeste din nou mai sus ce am spus... si gata!

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Maree1):

Dacan la asta te refereai nu stiu.Eu intalez jocurile si apoi le sterg.Nu am intalnit problema asta.