| andreiiiii1998 a întrebat:

Salut, stiti ceva servere de SA:MP? sa aiba 50-100 online, nu mai multi de 150, si sa fie Roleplay. adica ceva gen viata reala
Funda.

2 răspunsuri:
| zona5111 a răspuns:

Hei, iti recomand Comunitatea RedzMax, este una dintre cele mai bune comunitati de Sa-Mp. Aici vei gasi cele mai diversificate factiuni, admini care stiu ce fac, ai sanse egale fata de alti playeri sa ajungi admin/lider/asistent etc. Tocmai acum se fac cereriile pentru asistenti. Printre playerii foarte prietenosi, bine nu chiar toti., avem doi scripteri foarte priceputi care stiu ceea ce fac, comunitatea este de 3 ani si nu are foarte multi playeri, daca vrei sa te alaturi site-ul este www.redzmax.com
Avem si un RPG (Unde te loghezi cu contul din samp) aici vei vedea in timp REAL ce se intampla in joc www.redzmax.com/rpg
Sper ca te-am ajutat, salut!

| Flavyus17 a răspuns:

Salut! Iti recomand ----adresă server: 93.119.30.82:7777
table jucători online în medie: 60/100
table mod server: RolePlay Gaming (RPG)

Este al 8-lea in top
adresă server: 93.119.26.17:7777
table jucători online în medie: 55/100
table mod server: The Godfather
Este al 9- lea in top
Sunt servere la inceput ti-le recomand

Sunt pritre cele mai frumoase servere cele de 50-100 + 10 Playerii in + iti recomand aceste servere!