| convectoR a întrebat:

Salut stiti cumva cum pot sa-mi populez un server de Counter-Strike 1.6 [Clasic]? serverul este: kent.sytes.net!

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Intri pe alte servere trimiti adresa serverului iei ban pe serverul ala dar macar aduci cativa playeri.

| TeddyPaul a răspuns:

Intra pe forumuri s-au site-uri de cs si posteaza server-ul acolo! Playeri vor intra cu timpul! Tinel cat mai mult deschis si trimitele server-ul prietenilor tai! Ei la randul lor vor trimite si la alti si tot asa! BAFTA!