| raulanl a întrebat:

Salut, sunt incepator in Dota2 azi doresc sa ma apuc de acest joc.

Ati putea sa imi dati niste sfaturi cum sa joc mai bine? ce sa fac?

si care champion sa il joc prima data, care e mai usor?

1 răspuns:
| AlexBoyYoutuber a răspuns:

Cel mai bine e sa joci cu pudge te duci la un turn dar trebuie sa ai abilitatea de ai trage in primul rand cand te duci la un turn astepti inamicul sa vina si sa il tragi cand il tragi turnul va trage in el si tu tragi in el si va avea putina viata asa ca vei putea sa il omori