| Mariiius a întrebat:

Salut sunt incepator pe Metin2 si nu stiu sa bonusez itm cine ma poate ajuta sa le bonusez pe sv http://gm-mode.no-ip.info/ va rog si am un caracter razboinic.id mess kraz_yyy2@yahoo.com

2 răspunsuri:
| danutyqwe a răspuns:

Presupun ca vrei pve intai si intai, ca sa faci lvl mare... pentru asta pe toate itemele bagi strict, critica, patrunzatoare, HP, otravire, viteza atac, str, vit etc. Dupa ce faci un lv mai agreeabil de preferat sa-ti faci vreoo 3 seturi de iteme pentru ca e rapid si chiar daca ai sa fii 1sider in duel nu te rupe nimeni. set pvp de exemplu : colier papuci - HP, aparare arma, critica. cercel - semi-om viteza miscare aparare arma.

| ionutbossx a răspuns:

Wa pune pe iteme pv si montrii pe armura pv si defense la arma force iar pe coif papuci bratara colier cercei pv si monstri iar pe scut mostrii si impotriva monstrilor funda