| Unknow9990 a întrebat:

Salut, sunt [MOD] pe un Metin2 Privat si as vrea sa-mi spuneti toate comenzile ce le-ar putea folosi un Moderator pe Metin2.

P.S: Daca aveti un server de Metin si cautati SGA, GM, GA, MOD ma puteti contacta.

FUNDA!

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Trebuie sa ai experienta se vede ca nu ai experinta in joc.

2 Moderatorul [MOD] nu are comenzi (este tot un simplu player).
Numai ca MOD (este un fel de ghid pentru jucatori incepatori si atat.

3 Ca sa o luam logic MOD este primul pas ca sa ajungi la GM (esti intr-o perioada de testare sa vada daca meriti sau nu sa fii GM).
Durata de testare poate sa fie mare sau mica dar sa vada daca chiar si playerii sunt multumiti de tine atunci da vei deveni GM.
Iar [MOD] este un ajutor pentru Staff in caz de ceva sa stii unde sa apelezi.

Mult Succes!