| iagaruionutgabriel a întrebat:

Sunt pasionat de SA:MP, si as vrea sa imi deschid un server de sa:mp....eu as vrea un server fara host imi puteti da unu deja facut? Si daca imi dati as vrea sa imi explicati ce trebuie sa fac sa imi mearga... FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara host e posibil dar asta ar insemna sa fie prin hamachi daca ai ip dinamic sau prin ip direct. Dar chestia e ca trebuie sa tii mereu calculatorul pornit ca sa tii serverul "in viata", iar daca ai ip dinamic si au nevoie de hamachi playerii, nu cred ca o sa se chinuie mai nimeni (poate 1, 2 din 100) sa isi bage hamachi pentru un server care nu e mereu online.

1 răspuns:
| iagaruionutgabriel explică:

Ai dreptate. Multumesc pentru raspuns la asta nu ma gandeam