| Faur_Alex_1999 a întrebat:

Salut,sunt praf la metin2, si vreau să mă ajutați,vreau seturi pvp anti rase, metinul pe care ma joc se numește Metin2CID,serverul este pvp, are bonusurile 15 magie, 10 critic si patrunzatoare Etc...,si vreau să fie bune seturile,si nu universale,si anti war,sura,șaman și ninja, mulțumesc,

2 răspunsuri:
| XRoyaL a răspuns:

Pai pune-ti pv, critica, patrundere, aparare sabie, 2 maini, pumnal, magie. Daca sunt si bonusurile 6/7 acolo pui antiw war, sura etc. Cum vrei tu.

| XRoyaL a răspuns:

Am uitat de bonusul semi-om. Pune-l si pe ala.