| Mirellusha a întrebat:

Sunt SuperStar pe stardoll, deci am mai multe metode de a face stardollari.
Puteți să-mi spuneți cum?

Răspuns Câştigător
| nonameih0000 a răspuns:

Iti vinzi hainele pe care nu le mai vrei in starbazar, reciclezi lucruri pe care nu le mai vrei, creezi haine in stardesign moda pe care apoi le vinzi mai scump, sau lucruri in stardesign interios, sau peruci in stardesign par sau accesorii in stardesign accesorii, pe care apoi le vinzi happy Funda? Ma poti vizita, sunt madalynna_andre happy