| Zo0omy a întrebat:

Salut, sunt un fan metin2 si pe parcurs am invatat diverse chestii. Deci : eu vreau pe cineva sa aiba metin si sa imi dea GM/ GA sau ma rog.Eu stiu sa modific, si stiu in client majoritatea codurilor. Daca este nevoie aduc playeri si ii ajut cu detalii... sunt serios si rog seriozitate. Funda cine se ofera

P. S. >- Nu stiu sa fac eu metin stiu doar sa modific in el si diverse
P. S. >- Cine e interesat deadreptul sa bage id meu : alex_vvl

1 răspuns:
| BabyBugsBunny a răspuns:

Am fost gm de 3 ori si crede-ma nu vreistraight face asta daca vrei sa ma ai capstraight face