| Gabi99725 a întrebat:

Salut. Știe cineva cum aș putea sa joc The Long Drive multiplayer? Am căutat și pe YouTube, Google dar nu am găsit Nimic

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Salut, iti explic o regula valabil generala, cand vine vorba de jocuri, in cazul de fata ma refer la jocurile video multiplayer
Atata timp cat un producator ofera acces multiplayer pe servere proprii, tu, nedetinand jocul original nu vei putea juca acel joc multiplayer!
Dau si un exemplu, nu vei putea juca niciodata GTA V piratat, pe serverele oficiale rockstar, le vei juca in alta parte pe alte servere, prin tot felul de moduri si smecherii inteligente facute de unii programatori din lumea asta, dar pe un server oficial, niciodata!
Asta o poti aplica si in cazul jocului tau si anume, daca nu detii jocul original nu poti beneficia de sistemul multiplayer al acelui joc