| tcx1992 a întrebat:

Salut.Tocmai ce am reinstalat windowsul si am incercat sa intru intr-un joc(wow)si imi da o eroare de la C++ iar daca incerc sa il deskid de mai multe ori imi apare o informatie cum ca sa verific daca este instalat direct x9 si daca data/ora sunt setate si le-am verificat dar aceeasi problema iar acum mai mult imi apare eroarea la mai multe programe/jocuri.Ma puteti ajuta va rog cu o parere?

1 răspuns:
| vladsoare a răspuns:

Ce windows ai?
Sper sa fie 7-le; Windows Update - check for updates - instalezi tot ce iti gaseste.
Iti lipsesc niste fisiere "fatale" fara de care nu poti juca multe jocuri.