| pawlyk a întrebat:

Salut.tocmai mi-am instalat gta san andreas si imi scrie:"wrong disc insert.please insert cd\dvd."
ce ar trebui sa fac ca sa mearga? si cum sa fac?

3 răspunsuri:
| FrostByte a răspuns:

Daca folosesti varianta Hoodlum, intra in imagine ( My Computer | Click dreapta pe drive-ul cu San Andreas | Open ) si intra in folderul Hoodlum - copy/paste executabilul in locul unde ai instalat San Andreas - si inlocuieste la cerere. Pentru orice alt releaser fa aceeasi chestie - Singura schimbare e ca ori folderul are alt nume de releaser, ori are numele Crack.

| Catherine a răspuns:

Iei de pe net crackul la san andreas apoi il bagi in folderu cu joc si merge
funda?

| megacozonnac a răspuns:

Pai ori trebuie jucat cu cd-ul in el ori trebuie copiat crakul.