| RobertKilleur a întrebat:

Salut Tpa! Cine imi poate zice niste jocuri multiplayer online faine?

Răspuns Câştigător
| alexcoman34 a răspuns:

Ocuri cu impuscaturi multiplayer : Counter Strike 1.6, Crossfire, Quake, Starsiege:Tribes, Unreal Tournament 2004, Natural Selection, Team Fortress Classic, Half Life Deathmatch, Wolfenstein Enemy Territory, Alien Arena. Este posibil sa mearga si Call of Duty 2, Half Life 2, Counter Strike Source, Assault Cube, Battlefield 2 (eu am 768 mb ram si merg perfectwinking )
Uite si cateva jocuri cu masini : Trackmania Nations Forever, Drift City, Star Racing CT Racer. Multiplayer mai poti juca si seria nfs pana la NFS Carbonwinking.
Free Billiards 2008.

1 răspuns:
| Ceva123 a răspuns:

Metin2,4story,cs,fortress mu, aion, shaila relic of mystra, leaugue of legends, perfect world. Sper sa-ti placa happy