| ChEnZ26 a întrebat:

Abia mi-am reparat pc-ul si am intrat in metin2 alaska. M l-a facut automat fullscreen si din 10 in 10 minute se blocheaza si se opreste. Apoi cand vreau sa intru imi apare o eroare "LOG". Mai am de specificat ca-mi face desktopul foarte mare, umbla singur la proprietati. Help please. Dau fundahappy. Ms

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Dezactivează antivirusul. Şterge jocul şi instalează-l din nou. Dacă tot aşa face, încearcă să îl porneşti cu ''Run as administrator''

| ChEnZ26 explică (pentru lBroken69):

N-am antivirus. Am reinstalat jocul de 10 ori. Am incercat run as administrator. Tot asa face. Si la metin2 ro imi spune eroare hackshield si nu am hack. Cred ca am virusi in pc.

1 răspuns: