| BIack a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine sa raspund la intrebarile de la Romania Roleplay
Care dintre urmatoarele situatii este realizata incorect.
Sa faci pe cersetorul in fata garii unde este foarte multa lume
Dupa ce ai fost electrocutat de catre tazer-ul politistilor sa te ridici de la pamant si sa fugi
Sa scoti un Ak-47 din portbagajul masinii si sa-l vinzi
Care este limita admisa de server in cazul inselatoriilor? Dar a jafurilor?
50.000$ si 2.000$
100.000$ si 2.000$
2.000$ si 50.000$
Un jucator a sunat la politie cum ca ai avea arma asupra ta si esti agresiv. Politia ajunge intr-un numar foarte mare, care este cea mai corecta ACTIUNE pe care urmeaza sa o faci?
Fug inainte in zig zag si sar pentru a ma deplasa mai repede, poate scap de politie
Las arma jos si ma las prins sau incerc sa fug, intr-o maniera roleplay
Dau un bind pentru roleplay, scot arma si incep sa trag in toti politistii deoarece am facut roleplay cand am scos-o
Ai voie sa inseli un player de bunurile acestuia (SCAMMING)?
Doar de masini si case.
Nu, este interzis complet.
Am voie sa-l insel doar de bani, nu de alte bunuri.
Levelul minim pe care un jucator trebuie sa-l aibe, ca sa poti sa-l jefuiesti este
Care din variantele de mai jos este un exemplu bun pentru o reclama intr-o maniera RP?
Vand plante frumoase crescute in sera,cea mai bune calitate de marijuana,contact me!
Vand masina Clover an fabricatie 1998, pretul negociabil.
Vand jucari ((Arme))
Care dintre urmatoarele ACTIUNI Roleplay este corecta?
/me ridica mana stanga la nivelul capului, isi da sapca jos iar cu mana dreapta se scarpina pe chelie
/me ridica mana dreapta in sus, deschide palma si prinde o pasare din zbor
/do vrea sa fie prieten cu George. Accepti?
Un jucator vine la tine, te loveste fara roleplay si incepe sa te injure pe /b. Care este atitudinea cea mai corecta pe care trebuie sa o ai?
Folosesc comanda /re pentru a-l raporta si daca nu mi se raspunde ii fac un raport pe forum
Fac roleplay ca scot un pistol, il impusc si-i dau Character Kill
Folosesc comanda /q, intru de pe alt cont si-mi bat joc de el
Ce trebuie sa faci in cazul in care cineva iti buseste masina?
Scoti arma si il omori pe respectivul.
Mergi in continuare ca si cum nimic nu s-a intamplat.
Sa faci roleplay in functie de cat de grava e situatia.
Care este cea mai corecta modalitate de a obtine ajutorul unui admin in joc?
Ii dai PM.
Folosesti /report sau /re.
Te duci la unul in joc si ii spui ce doresti de la el.

1 răspuns:
| TrollFk a răspuns:

Mai bine ai face sa inveti rp, pot sa te ajut dar nu am s-o fac deoarecece asa nu o sa stii ce sa faci cand intri pe server, intrebarile nu sunt puse degeaba.