| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Am acest pc.

Intel Pentium Dual Core G3420 @ 3, 20 Ghz
Asrock H81M
8Gb Kingmax DDR3 @ 1333MHz
Kingston 60Gb
Western Digital 1000Gb
Gigabyte GTX 960 OC WindForce 2X 4GB GDDR5 128Bit
MS-Tech 850 W

Am gta v original si am dat la setare ultra si mi-a merg foarte bine in prima si a doua misiune 30-40 fps.
Ei am oprit jocul si l-am repornit si cand sa joc hopa merge bine cat mai mere si cateodata in reluare desi tot 30-40 fps am.
Multi o sa zica ca procesorul dar mai lasati si procesorul ca altfel ar fi mers si prima si a doua misiune prost ca tot gta v o fost si acolo, este altceva dar ce?

1 răspuns:
| Stefan_Robert_1990 a răspuns:

Inteol core i 5 du-te pc garage si vezi acolo cu ala da dracu de pamant cu el...