| FosiLA a întrebat:

Am avut windows 7 am downloadat lol-ul si a mers, am avut o problema si a trebuit sa pun Windows XP am downloadat lol-ul am apasat porneste si am scris username parola si imi da incercarea 1, 2,3... am dat pe chestiile alea de pe site am rezolvat toate cerintele si degeaba... Ce sa fac ma poate ajuta cineva va rog frumos?

5 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Incearca sa opresti firewallul daca e pornit.

| FosiLA explică (pentru Hitback):

Te rog spune-mi cum sa il opresc... nu sunt asa de priceput la PC... explica-mi pas cu pas te rog.

| Hitback a răspuns (pentru FosiLA):

Start---- control panel---- windows firewall.---- Turn off win firewall not recomanded.---restart. Ar trebui sa mearga.bafta

| FosiLA explică (pentru Hitback):

NU imi merge... NU cred ca ma mai pot juca lol.

| Hitback a răspuns:

Incearca sa setezi internet explorer la default settings. Daca nu incearca si metoda asta.
Go to Internet Explorer -> Internet Options now to Connections tab -> Lan Settings and uncheck Use a proxy server for your LAN...