| IonutValentin14 a întrebat:

Am bagat windows xp (windosul era pe un CD) si aveam bagat in unitate un stick de 8 gb gol, si cand dau sa deschid stickul imi scrie sa il formatez sau ceva de genul. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma!

Funda celui care ma ajuta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zici ca e gol, nu e nici o problema in ai da format, dureaza cam 10 sec dupa acre stickul va fi functional si "gol", il poti folosi cum vrei dupa laughing e normal daca il aveai in pc cat il formatai happy
Don't be scared, it's absolutely normal.