| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Am citit cerintele de sistem la Halo 2 si am aproape toate componentele in afara de windows.Eu am windows XP SP3 si acolo zice ca imi trebuie windows vista sau 7. Ce pot face pentru a face jocul compatibil cu windows vista sau 7?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici:
link: http://www.youtube.com/watch?v=H7WwFuadSwE

1 răspuns:
| Anonymus24 a răspuns:

Nu cred ca windows-u conteaza asa mult.Conteaza cat RAM ai disponibil, ca daca incerci sa stai cu 5 jocuri pornite pe 1GB de RAM nu o sa-ti mearga sigur.Iti da vreo eroare in care specifica Windows? Poate nu i-ai bagat cracku.Mai incearca o data si da reply daca iti merge.