| George_Bratosin_1999 a întrebat:

AM CUMPARAT VINERI DE BLACK FRIDAY UN LAPTOP ACER 4 GB RAM 500 GB HDD PROCESOR DUAL CORE 2.16 GHZ. VREAU SA STIU CE JOCURI POT SA JOC FARA LAG. SI CAT DE BUN ESTE. DACA ESTE BUN SA FILMEZ JOCURI SI CU CE SA FILMEZ. MULTUMESC. FUNDA

Răspuns Câştigător
| BlackScorpion2001 a răspuns:

Poti juca jocuri pana in 2008
Sa iti dau cateva exemple (nu stiu daca sunt neaparat din 2008) :
-GTA San Andreas (iti merge sigur pe dual core)
-Minecraft (in caz ca iti plac seriile survival)
-Star Wars Battlefront 2 (este foarte tare, eu l-am jucat cu placere vreo o luna-doua)
-Need For Speed (pana la Most Wanted)
-Painkiller (iarasi foarte tare)
-Assassin's Creed (nu stiu daca merge, verifica si tu)
-Far Cry (Daca ai placa video integrata iti merge doar Far Cry 1)
-Call of Duty (merge si sa filmezi sigur)
-Call of Duty 2 (nu merge sa filmezi, placa video integrata te da in jos)
-Splinter Cell (pana la 2, restul nu le-an jucat)
-Half Life 1 si 2

Daca vrei mai multe sa imi spui

SPER CA TE-AM AJUTAT

FUNDA? big grin

1 răspuns:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Este un rahatrolling on the floorare placa video integrata? o sa-ti mearga jocurile de pe facebook, dar si alea o sa aiba lag