| KLiNK a întrebat:

Am de gand sa cumpar niste componente pentru PC si am auzit de site-ul asta: www.expertcompany.ro
Sunt la mana a doua dar sunt preturi destul de bune acolo. Problema este ca nu stiu daca este de incredere acest site si de aceea va cer opinia. Ati mai cumparat de aici? Ati mai auzit de acest site?
Dau si FUNDA.

Răspuns Câştigător
| AndreiSerban1993 a răspuns:

Nu am auzit de el. Daca vrei sa iti faci un PC bun iti recomand sa iei piesele noi. Cele second hand pot fi forjate in ultimul hal (adica chinuite)

| KLiNK explică (pentru AndreiSerban1993):

Asa ma gandeam si eu sa fac. Dar cum ti se pare site-ul? Daca cumpar ceva de acolo pot avea incredere in ei?

2 răspunsuri:
| RobertSiAtat01 a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa cumperi de la ei... mai bine iti bagi piese in el decat sa cumperi alta ca astea la mana a 2-a arata misto si cand le cumperi. ma rog ai inteles mai bine cumperi piese pentru pc decat sa cumperi alta unitate bafta