| Baris123sefu a întrebat:

am descarcat agrar simulator 2011 si cand ma joc nu merge bine cerintele mele amd tm 64 procesor 3200+ 2. 1ghz, 2. 50gb ram, 128mb placa video nvdia 7300 si cerintele jocului:http://cerintedesistem.com/2010/10/agrar-simulator-2011- cerinte-de-sistem/? cel mai bun raspuns primeste funda

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Sistemul cam praf? La ce rezolutie joci? Da detaliile la minim. A, in alta ordine de idei, mi se pare ca si jocul e praf rau... asa ca s-ar putea sa fie mai mult vina lui.winking