| MaximSpeed a întrebat:

am descarcat de curand mai multe versiuni de minecraft 1.5.2,,1.6.2 le-am instalat dar cand vreau sa intru in ele nu merge dau clic pe iconita de pe ecran dar degeaba am dezinstalat anvivirusul dar tot degeaba va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| lotusul5 a răspuns:

Ei bine dezintaleazale ca este o metoda mai buna de facut minecraft
intra pe www.mineshafter.info, fa-ti cont si download pe ultimul client dupa ce ti-ai facut cont in dreapta sus iti apare mailu si dai acolo, dai mai jos si iti setezi username si password si poti si sa pui skin
apoi intri pe client (ce ai downlodat) si scrii contul si dupa aia de la edit profile pui orice versiune vrei
tare nu?
si dai save profile dupa ce pui versiunea si dai play game (astepti 10sec-2min si porneste)