| MortalX a întrebat:

Am descarcat de pe net un server de samp gata facut.Deci pornesc serverul si cand vreau sa ma conectez sa intru pe el nu merge.Cred ca din cauza ca acesta ruleaza pe mysql si poate trebuie altfel pornit?
Imi poate spune cineva ce sa fac?

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Salutare. Eu 1 te-as sfatui sa nu mai descarci de pe net deoarece risti sa iei un keylogger in pc si sa iti pierzi toate conturile. Mai bine cauti un om in care poti avea incredere si care te poate ajuta. In plus am auzit ca serverele de pe net au RECLAME la alte servere, adica tu te chinui si aduci playeri si dupa pleaca pe serverul respectiv!